cultivator

Tijd om het bouwplan voor het komende seizoen in praktijk te brengen. Het grasland, het perceel NH1, veranderd van bestemming. Het grasland dat we vorige week hebben gespoten, is vandaag met een cultivator omgewoeld.

Onze gelegenheidchauffeur, het is tenslotte woensdagmiddag, heeft prima werk geleverd. En zoals met elk soort werk: als je klaar bent alles netjes schoonmaken en opruimen. Die hele goeie St.Hubertse zandgrond moet dus van de machine af. En er zitten wat kilo’s zwart zand in de rol. Dat is dus lossteken, rollen en daarna met de hogedrukspuit afspuiten.

 

Gepubliceerd door Vermeulen Melkvee Sint Hubert

Brabantse boerderij. Wil je ons bezoeken met je schoolklas: https://www.klasseboeren.nl/regio-land-van-cuijk/ Voor meer informatie over de zorgboerderij in oprichting: https://denoordhoef.nl

Plaats een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

%d bloggers liken dit: