maaien

Het was weer zover vandaag: inkuilen! En dan snel! Voor dat de bui valt. Gelukkig kwam onze loonwerker op tijd.
Hans kon het maar net voor blijven met de "dieker" (machine die dijkjes maakt van het gedroogde, gemaaide gras) (elders ook wel "duiner" of "zwadhark" in keurig nederlands)
Er viel, toen we bijna klaar waren, toch nog een stevige bui. Die was hevig, maar van korte duur. Toen de loader van de kuil af was hebben we meteen het plastick erover gelegd.
Ik liet per ongeluk (echt waar)  de nieuwe, en dus zware rol, te vroeg los. Hierdoor rolde die, iets eerder dan Hans verwachtte, de kuil af, op de voet van mijn ega.
Die was daar niet blij mee.
Tsja, dat krijg je met hardwerkende boerinnen…..die zijn zó snel!
 
 

Gepubliceerd door Vermeulen Melkvee Sint Hubert

Brabantse boerderij. Wil je ons bezoeken met je schoolklas: https://www.klasseboeren.nl/regio-land-van-cuijk/ Voor meer informatie over de zorgboerderij in oprichting: https://denoordhoef.nl

Plaats een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

%d bloggers liken dit: