Bijzonder vervoer

Aan de ander kant van de aardbol gaat het agrarisch vervoer op een heel ander manier dan in ons koude kikkerlandje. We hebben overal regels voor: Maximale hoogte, maximale breedte, uitstekende lading, zelfs een minimale snelheid.

Nou, klik maar eens op deze fotos voor een mooie vergroting! Met dank aan Miranda die gelukkig en gezond weer in het koude kikkerland is geariveerd!

Brokken of kunstmest kunnen in bulk geleverd kunnen worden, dan "blaast" de vrachtwagen het in onze silo. Wordt het droog bewaard en aan de onderkant eenvoudig in kleinere hoeveelheden af te tappen.

Voor brokken die we niet zoveel nodig hebben bestellen we "zakgoed". Dan zit het in zakken van meestel 25 kilo. In India kennen ze dus bulk-zakgoed.

 

Gepubliceerd door Vermeulen Melkvee Sint Hubert

Brabantse boerderij. Wil je ons bezoeken met je schoolklas: https://www.klasseboeren.nl/regio-land-van-cuijk/ Voor meer informatie over de zorgboerderij in oprichting: https://denoordhoef.nl

Plaats een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

%d bloggers liken dit: